Nemiluj přespříliš nebo vyčerpáš všechnu lásku určenou pro dva...

27. září 2008 v 14:49 | Burynka |  • Rezavá zicherka
Zástupci ctitelů. Fronta jako na banány (je moc směšný se přirovnávat k banánům?). Jenže on je namačkanej v telefonní budce na Anenské, aby nezmokl. Venku je strašné počasí. Tak děsnej podzim tady snad ještě nebyl.
"Chachachachacha" děsivě se řehtá můj mobil, když mi příjde esemes. "Že by se konečně osmělil a napsal?" Musím se pousmát. Jsem stále stejně naivní. A on je taky pořád stejnej. Odhodím mobil, ani se nepodívám, kdo mi píše. Za těch pitomých x let jsou všechny dny stejné. Buďto jsem s ním, bez něj, anebo (a to už se vážně stalo) mi říká pravdu.

No a co jako? Sakra! Holka jedna pitomá. Kašli na minulost! Tu už nezměníš. A tvé sny, což on je, jsou jen sny a navždy budou! Hlavu vzhůru. Dej se do kupy. To si zapamatuj. Jen Iluze, Strach a Prázdnota.
Jak smutné. Jak ubohé. Jak zdrcující. Jak svazující.
Stojím v budce na Anenské. Šíleně leje. Tohle snad ani není podzim. A tu rybu jsem si neměla kupovat.
Dejte si bacha, lidi, ony rybičky, i když nejsou zlatý, umí měnit osudy. A já jsem toho jasnej důkaz. Jsou to děsný mrchy.
Bylo 13:13. Pokojem se zase rozlinulo to známé "Chachachachacha". Zrovna jsem přemýšlela nad tím, že na tebe přestanu myslet. Musela jsem se zasmát absurditě této situace. A pak jsi napsal. Mě spadla čelist a třikrát jsem si zkontrolovala číslo odesílatele. Byl jsi to vážně ty. A já nevím proč mě schválně tak ničíš.
Já si nechci naříkat, stěžovat si nebo tak něco. Mě jen prostě štvě, že vím, co znamená tvoje "byl jsem mimo", tvůj psí pohled a tvoje "v pohodě". Radši bych nikdy neměla žádnou rybu a nevěděla, co to znamená. Prostě... já tě nechci znát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucipher Lucipher | 27. září 2008 v 23:23 | Reagovat

Že bych i uhádnul o koho jde? Ano, letošní podzim opravdu stojí za howno.. ale to tak nějak u mě všechny.. vlastně nejen podzimy.. ale už moc kecam o sobě. :) PS: Ani sem nečekal, že sem ještě píšeš..

2 SiBishe SiBishe | 6. října 2008 v 20:01 | Reagovat

Prosím nechej už minulost, minulostí a žij.... Strašlivě mě ubíjí to,

když tě vidím jak se tím pořád, tak ničíš!Už to nevrátíš,

nechej to tak..vím...řekne se mi to lehce, ale aspoň to zkus.Uděláš

mi tím velkou radost.:)

3 Majkí Majkí | Web | 26. července 2009 v 18:19 | Reagovat

nádhera... zastavuje se mi dech, když čtu Tvoje články a k tomu nyní poslouchám The Secret - Planet Earth (naprostá dokonalost) a já ji slyším jen díky Tobě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama