PO dlOuhé dObě jsem zase tu...:))

19. června 2007 v 9:39 | Burynka |  • Krvavé střípky (ne)všedních radOstí
Čautéééééééééé
OmlOuvám se, že jsem tu tak strašně dlOuhO nebyla, ale mOmentálně jsem bez netu... Teď máme poslední IVTčka v tOmhle škOlním rOce, tak si mOžeme dělat cO chcem...:) NO ale za chvilku budem končit, takže tO zkrátím... Už jsem dredaté... Od 2.6. 2007... A vypadám jak magor:)) Až budu dOma na počíku, tak sem dám nějaký phOteczky, ať se mi můžete zasmát:-P

Stalo se úplně mrtě moc věcí za ten měsíc, cO jsem se nemOhla chodit... Jak ráda bych vám tO všechnO napsala, ale hOní mě čas a některý věci by asi nebylO vhOdný zveřejňovat... Ale víte, cO je nejlepší? Za chvilku jsou práááázdniny! NO upe hepa:P Mám super plány, tak jsem zvědavá, cO z tOhO vyjde:) VšechnO tO plánuju zvěčnit fOťákem, tak něcO semka šupnu, ať si O mě můžete udělat trošku Obrázek:)

MOc mě těší, že se na můj blOg tak moc chodí... K nejnavštěvOvanějším blogům sice nepatřím, ale vzhledem k tOmu, že mOje stránka nefunguje ani rOk jsou ty čísla dOst vysOký:)
Plánuju další pierc... DO výstřihu;-) Ale ještě si nejsem 100% jistá, jestli dO tOho jít... Jsem magOr.. JakO bych těch ďurek v sObě měla málO...:P Ale když mě se tO tak strašně líbí:))

Stejská se mi pO vás... PO všech mích virtuálních kámOších, pO vás, navštěvnících mOjhO blogu a stejská se mi i pO těch prObdělých nocích, kdy jsem se nemOhla OdtrhnOut Od Obrazovky... BOže... Jsem blázen... A závislák.. jakmile mi internet v Mattesu zas zapOjej, začne tO Od znovu... POčítačOvá mánieeeeee...

BOrečci mOji milí... Já prO dnešek kOnčím, mějte se famfárově a zase brzO, adiOs buchty;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pepsi nebO COca-COla?

Pepsi
COca-COla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama